Skotský klub Rangers se před dvěma týdny úspěšně obhájil proti nařčení z podvodu, který dle obžaloby spáchal v souvislosti s daněmi a sociálním pojištěním v letech 2001 až 2010. Rozhořčení fanoušků je však o to větší, že se Rangers kvůli tomu ocitli neprávem ve čtvrté lize. Fanoušci viní jak Finanční a celní úřad Jejího Veličenstva (HMRC), tak samotnou Scottish Premier League (SPL).

„HMRC vede protirangerovskou agendu, proto vznikl celý tenhle ,hon na čarodějnice‘,“ píší na Twitteru. Častým argumentem je finanční zruinování klubu ještě před rozhodnutím soudu: „SPL se do toho kolosálního ničení taky zapojila a měli by se hanbou oběsit! Co se stalo s presumpcí neviny?“

V článku se dále dozvíte

  • Skotský Rangers Football Club nakonec platit nemusí, rozhodl soud. Nicméně klub se už loni kvůli insolvencím a platební neschopnosti propadl až do čtvrté ligy a ztratil většinu hráčů. To fanoušci považují za nespravedlnost a na sociálních sítích se teď objevují bouřlivé reakce.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.