Anglický The Telegraph zveřejňuje části z kondolencí královny Alžběty II. a premiéra Davida Camerona. Královna poslala vzkaz prezidentu Obamovi, ve kterém sdělila, že ji zpráva o útoku velice šokovala a rozesmutnila. Královna, která neposkytuje rozhovory a obvykle omezuje svůj veřejný komentář k událostem v zemích Commonwealthu, píše: "Princ Philip se ke mě připojuje s vyjádřením srdečného soucitu k Vám a americkému lidu v této těžké době," píše The Telegraph.

Dále server zmiňuje vyjádření premiéra Camerona. "Myslím na zraněné a na ty, kteří dnes ztratili své milované. Je to srdcervoucí, myslet na ty, kterým byly jejich děti ukradeny v tak nízkém věku. Měly celý život před sebou."

telegraph

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.