Učitelé zavraždění na základní škole Sandy Hook zemřeli jako hrdinové, když se snažili před útočníkem zachránit své žáky. Jako první tři oběti policisté identifikovali ředitelku školy Dawn Hochsprungovou, školní psycholožku Mary Sherlachovou a sedmadvacetiletou učitelku Victorii Sotovou. O průběhu neštěstí i o zemřelých ženách píše deník The Telegraph.

Když vrah Adam Lanza začal střílet, někteří učitelé se schovali pod stoly. Naopak ředitelka a psycholožka nezaváhaly ani na minutu. Vyběhly na chodbu ve snaze pomoci a byly zavražděny.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
reklama