Connecticutský incident si vyžádal celkem 28 mrtvých. Mezi nimi jsou i střelec identifikovaný jako Adam Lanza, jeho matka Nancy Lanzová, ředitelky školy Dawn Hochsprungová a dvacet školáků. Z nich bylo osm chlapců a dvanáct dívek, šestnácti z nich bylo šest a čtyřem sedm let. Šest dospělých obětí jsou všechno ženy ve věku od 27 do 56 let. Policisté den po masakru zveřejnili jména všech obětí.

Úžasní sousedé, řekla nedávno novinám matka oběti

Chlapec Dylan Hockley z britského hrabství Hampshire se se svými rodiči přestěhoval do Newtownu teprve před dvěma lety. Jeho matka Nicole nedávno popsala město jako úžasné místo k životu s neuvěřitelnými sousedy a skvělými školami. Celá rodina žila skoro naproti domu Lanzových. Hockleyová je původně z amerického Rhone Islandu, ale žila sedm let v Británii. Právě před dvěma lety se spolu s manželem Ianem a dvěma syny vrátila do Spojených států.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.