Běžně používaná učebnice, se kterou řada učitelů i institucí pracuje při výuce angličtiny, obsahuje chybu. Nejde přitom o nedostatek gramatický, ale geografický - na přiložené mapě chybí Izrael.

"Učím angličtinu pro cizince v Nottinghamu. Když jsem se dostala k jedné z přiložených map, nevěřila jsem vlastním očím," řekla pro Israel Today Liz Wisemanová.

Učebnice s názvem Skills in English Writing - Level 1 totiž obsahuje také mapu Blízkého východu – jenže bez Izraele. Území se shodnými hranicemi jako má židovský stát mapa pojmenovává jako "Okupovanou Palestinu".

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.