Reklamní kampaň předního mobilního operátora v Polsku si vysloužila vlnu kritiky. Do svého spotu totiž "obsadila"  postavičku někdejšího komunistického vůdce Vladimira Lenina.

Kvůli šířícím se protestům společnost Polska Telefonia Cyfrowa (PTC) musela svou kampaň jen pár dní po spuštění ukončit, informuje server Gazeta.pl.

"S ohledem na nepříznivé komentáře namířené proti kampani i vznik ideologických narážek v diskusích, jsme se rozhodli ukončit kampaň," potvrdilo v pondělí večer vedení předplacené služby sítě Heyah, pro kterou byla reklama vytvořena na Facebooku.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.