Za užití extáze by v budoucnu Kolumbijcům nemuselo hrozit stíhání. Tamní ministryně spravedlnosti totiž připravuje nový zákon, který by nahradil stávající normy o držení a užívání omamných látek. V současnosti je sice obchodování s kokainem i marihuanou zakázané, držitelé malého množství těchto drog ale nejsou stíháni.

Stejný přístup by nyní chtěla ministryně vztáhnout také na syntetické drogy, kam patří například extáze. Ruth Stella Correaová zdůraznila, že Ústavní soud se už dříve vyjádřil proti stíhání lidí, kteří u sebe mají menší množství marihuany nebo kokainu.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.