V pondělí se na internetu objevilo video, na němž islamisté z Boko Haram vůbec poprvé ukázali unesenou francouzskou rodinu, včetně čtyř malých dětí. Věrohodnost nebyla zatím potvrzena.

Na záznamu nejprve jeden z unesených mužů čte vzkaz, který má napsaný na papíru. "Chtějí svobodu pro své bratry a jejich manželky uvězněné v Kamerunu a Nigérii," předčítá požadavky radikálů.

Skupinu Francouzů radikálové unesli minulý týden.

"Jsme džihádisté z Nigérie, známí jako Boko Haram," říká na videu maskovaný muž. "Na hranicích mezi Nigérií a Kamerunem jsme zajali těchto sedm lidí, dva muže, ženu a čtyři děti," pokračoval.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.