Při kontrole jízdenek během cesty ze Salcburku do Mnichova se Němec Lucas Baier prokázal řidičským průkazem vystaveným na jméno Vladimir Putin.

Falešné doklady rusky mluvícího mladíka odhalila rutinní kontrola. Poté, co si průvodčí všiml, že je řidičský průkaz vystavený na jméno ruského prezidenta, doklad zabavil.

Průkaz se potom dostal do rukou lotyšských úřadů, protože právě za lotyšským dokumentem Němec skrýval svou pravou identitu. Tamní úřady nicméně řidičák označily za "zdařilou napodobeninu" a zdůraznily, že nikdy nepatřil vůdci Kremlu.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.