Hladovějící národ, který se může vzbouřit. Stejně jako armáda, která potřebuje silného vůdce. Do toho politické špičky, které si zvykly na přepych. Mladý a nezkušený severokorejský vůdce Kim Čong-un se tedy vydal nedostatek řešit po vzoru svého otce a děda.

Vyvolá konflikt, postraší kdysi tak poddajný Jih a Spojené státy, a s ovacemi se vrátí k jednacímu stolu. Koreanisté dokonce pro toto Severokorejské chování mají už příměr metoda biče a cukru. Výhrůžky a sliby, těmi se přece dá docílit při troše štěstí všeho. Oblíbená hra dynastie Kimů tedy mohla začít. Nejprve Severokorejci v prosinci vypustili raketu se satelitem. Úspěch vyslání nefunkčního tělesa, obíhajícího ve vesmíru ale zkritizoval Západ. První poliček.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.