Webovou konkurenci pro pořady TV Nova a Prima spustí 10. května vydavatelství Ringier Axel Springer. Nový portál Blesk.tv. by měl denně nabídnout přibližně pět nových videí s bulvární tematikou.

„Obsahově bude mít blízko k bulvárním magazínům známým z televize, jako je třeba Top Star nebo Prásk,“ popsal Petr Konečný, zástupce šéfredaktora Blesku.

Ringier v současné době buduje ve svém newsroomu vlastní studio. Jeho videotým má 12 lidí. Mediální dům bude sázet hlavně na vlastní videoobsah, který chce do budoucna nabízet televizím. Už nyní od něj kupuje obsah TV Barrandov (pro titul Prominenti).

Blesk s novým vedením i designem

Vydavatelství zjevně chce skupinu Blesk rozhýbat změnami. Svědčí o tom změna šéfredaktora i nová kampaň v outdooru a indooru na vlajkový titul Blesk. Podle Radka Laina, který bude titul nově řídit, není cílem aktuální kampaně zvýšení samotného prodeje, ale jde o podporu image.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Komentáře ke článku