Až do svatební noci spolu dívky a chlapci z ultraortodoxní židovské komunity do bližšího kontaktu téměř nepřijdou. Jakékoli fyzické dotyky s osobou opačného pohlaví, včetně podání ruky, je povoleno pouze mezi manželi a v nejbližším rodinném kruhu.

Rabín a terapeut David Ribner si přesto myslí, že příslušníci této velmi konzervativní společnosti, ve které je sex absolutní tabu, by měli mít možnost něco se o pohlavním životě dozvědět.

Spolu s výzkumnou pracovnicí Jennie Rosenfeldovou vytvořil sexuální manuál pro novomanžele Newlywed's Guide to Physical Intimacy, který jim alespoň popíše, jak se od sebe liší mužské a ženské tělo, informuje server BBC News.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.