Diváky pěvecké soutěže Arab Idol (arabská verze pořadu Česko hledá SuperStar) nadchl dvaadvacetiletý mladík Mohammed Assaf. Na Blízkém východě získal obrovskou podporu publika nejen svým hlasem, ale i výběrem písní: pravidelně zpívá vlastenecké písně o Palestině v tradičním oděvu.

Mladík, který podle některých médií vyrůstal v uprchlickém táboře je jedním ze 12 finalistů soutěže a už teď se stal hvězdou přinejmenším na palestinských územích.

Jeho plakáty visí po celém pásmu Gazy i na Západním břehu, jeho páteční vystoupení sledovaly v restauracích Ramalláhu tisíce lidí a v Gaze se promítalo na velkoplošných obrazovkách.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.