Na serveru YouTube se v úterý objevil doposud nepublikovaný záznam rozhovoru se zakladatelem Applu Stevem Jobsem. Video pochází z roku 1994, kdy byl Jobs ještě šéfem společnosti NeXT Computer. Tu založil po svém vynuceném odchodu z Applu v polovině 80. let.

Záznam byl součástí dvacetiminutového rozhovoru, který byl natočen pro dokument Historické asociace Silicon Valley s názvem Steve Jobs: Vizionář a podnikatel.

Jobs v něm mluví k mladým podnikatelům o nástrahách, které je čekají, i o strategiích a životní filozofii. Krátké video se ale do sestřihu nedostalo a nyní tak je publikováno vůbec poprvé, podotýká Huffington Post.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.