Hit Gangnam style jihokorejského rappera PSY proslavil po celém světě. Jen na serveru YouTube klip, kde se vysmívá životnímu stylu plnému přepychu v moderní "trendy" čtvrti Soulu, viděla už více než miliarda a půl lidí.

Hvězdou je ale také v samotné Jižní Koreji a s obrovským úspěchem se mu hrnou i nejrůznější nabídky. Vedle loňského pozvání do OSN, kde je generálním tajemníkem jeho krajan Pan Ki-mun, přicházejí i nejrůznější společnosti, které chtějí, aby jejich produkt propagoval právě PSY.

Objevuje se tak v reklamě na elegantní lednici značky Samsung, instantní nudle nebo na nízkokalorické pivo, které na tvrdě vypracovaných tělech nenechá žádné "následky".

Podívejte se na sedm nejlepších reklam, ve kterých PSY vystupuje:

Instantní nudle

 

Nízkokalorické pivo

 

Stylová lednice od Samsungu

 

Kancelářský papír

 

Restaurace

 

Tradiční korejská pálenka

 

Pánský balzám

 

 

Zatím jste si přečetli 100 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.