Írán pokračuje ve vytváření „svého vlastního internetu“. Kromě vlastní verze vyhledávače Google, „nezávadného“ YouTube nebo záměru vytvořit vlastní GoogleEarth, teď země rozjíždí „národní e-mail“.

K tomu, aby uživatelé zaktivovali své účty, jim postačí celé jméno, adresa nejbližší pošty, směrovací číslo a číslo občanského průkazu.

Podle íránského ministra pro informační a komunikační technologie Muhammada Hasana Námího bude mít svou národní e-mailovou adresu každý, neupřesnil však, jestli to nějak ovlivní možnost registrovat se u dalších poskytovatelů e-mailových služeb.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.