Záznam pořízený v Singapuru vyobrazuje neobvyklé pohyby mraku na nebi a stal se virálním hitem. Video se objevilo na serveru Telegraph a mezi lidmi rozvinulo úvahy o tom, co nebo kdo má úkaz na svědomí. Na internetu se začaly šířit mimo jiné spekulace o přítomnosti UFO.

Od doby, kdy se video tento týden objevilo na internetu, si jej prohlédlo přes 350 tisíc uživatelů. Zobrazuje podivně se pohybující mrak, jak nabírá nezvyklou rychlost a následně jej zasáhne paprsek světla. Na internetu se to hemží různými teoriemi, které vysvětlují úkaz „tančícího mraku“. Své zastánce si našly také názory o důkazu existence mimozemské civilizace.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.