Je to příběh o mladých Američanech, ze kterých mají vyrůst správně vychovaní dospělí křesťané. Jejich životní styl se ale tak trochu odlišuje od představ rodičů. Někteří jsou homosexuálové, jiní se někdy pokusili spáchat sebevraždu a pár z nich si s nimi prostě jen nerozumí.

Musí proto podstoupit speciální terapii v Dominikánské republice, kde se v nápravné evangelické škole učí žít podle toho, co káže Bible.

Na dospívající ale v táboře Escuela Caribe, který je prezentován jako "terapeutická křesťanská internátní škola", čekala jen tvrdá práce a ponižující tresty.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.