Jsou příliš hlasití, sundávají si boty a věčně popotahují. V nejnavštěvovanějších turistických destinacích po celém světě se proto často objevují "výchovné" cedule, které čínské turisty v jejich rodném jazyce žádají, aby neplivali na zem, neodhazovali odpadky nebo dodržovali zákaz kouření na vyznačených místech.

Špatnou pověst svých krajanů se snaží napravit čínská vláda. Během středeční telekonference apelovala na úřady, aby občany poučily o nutnosti dodržovat místní společenské a náboženské zvyky a neznečišťovali zem odpadky nebo plivanci, píše China Daily.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.