Změnit svůj dosavadní život a strávit ho na jiné planetě. Na Marsu. Do projektu The Mars One se od dubna přihlásilo už přes 100 tisíc dobrodruhů z celého světa, kteří doufají, že budou nakonec mezi kolonizátory Rudé planety vybráni.

Vedle zájemců z Číny, Ruska nebo Spojených států, své zástupce mezi kandidáty má také Japonsko, Zimbabwe, Írán i Česká republika.

Všichni účastníci programu jsou hodnoceni podle popularity. Z české trojice zatím vede jediná žena - třiadvacetiletá studentka z Brna Lucie Ferstová alias "Lucy". Má téměř 4,4 hvězdičky z pěti a oblíbilo si ji na 180 tisíc návštěvníků stránek.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.