Bez fanfár a s minimálním optimismem začaly ve středu v Jeruzalémě po bezmála tříleté pauze izraelsko-palestinské mírové rozhovory. Oficiálně o jejich zahájení ani o místě konání nebyla vydána žádná zpráva, izraelské úřady jen zveřejnily video, na němž si vyjednavači tisknou ruce. Bližší informace o průběhu jednání údajně novináři nedostanou.

Diskusi delegací vedených izraelskou ministryní spravedlnosti Cipi Livniovou a palestinským vyjednávačem Saíbem Irikátem má pomáhat zvláštní americký vyslanec Martin Indyk, který je rozhovorům přítomen.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.