Není DJ jako DJ. Jak by řekl Arnoštek ze snímku Kouř, jedna skupina "vozí hity tutový" po lokálních tancovačkách, ale vrcholoví DJs, kteří plní světové hitparády, často zastávají i funkci producentů a spolupracují s nejslavnějšími interprety.

Částka 920 milionů korun tak sice může připomínat spíše jmění zakladatele nadnárodní firmy, honoráře hollywoodské hvězdy nebo plat špičkového sportovce, ale ve skutečnosti je to roční příjem v současnosti nejúspěšnějšího DJ Calvina Harrise.

Žebříček DJs, kteří v plynulých dvanácti měsících vydělali nejvíc peněz, dal dohromady americký časopis Forbes. Podívejte se, kdo kromě Harrise si ještě může zpívat, že je to "fajn, fajnový". 

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.