Ani daňová politika, ani konflikt v Sýrii. Největší zájem během jediného televizního střetnutí mezi kancléřkou Angelou Merkelovou a Peerem Steinbrückem na sebe strhl kancléřčin náhrdelník. Alespoň co se týče diskuzí na sociální sítí Twitter.

Nápadný klenot na krku kancléřky v německých barvách zastínil předvolební témata, k nimž patřila například kauza odposlechů v NSA, dluhová krize, zvýšení daní nebo důchodová reforma.

Módní doplněk si získal pozornost už na začátku debaty. Několik minut po zahájení duelu vznikl na sociální síti Twitter profil barevného náhrdelníku pod názvem @schlandkette. Během krátké doby účet získal přes pět tisíc followerů.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.