Kim Čong-un plánuje ze své země vybudovat moderní místo, které vedle vojenských přehlídek a přesného hromadného cvičení stovek tisíc občanů nabídne zahraničním návštěvníkům mnohem víc.

Kromě budovaného lyžařského střediska světové kvality nařídil i výstavbu prvního přímořského letoviska v oblasti průmyslovém Wonsanu.

Právě tam by mělo už brzy vyrůst nové mezinárodní letiště, které každý rok odbaví přes 1,6 milionu cestujících. Nechal proto najmout hongkongskou architektonickou firmu PLT Planning and Architecture. A návrh jejích architektů se mu líbí.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.