Minulý rok v prosinci telefon Rona Hubbarda doslova nepřestával zvonit. Podle mayského kalendáře měl přijít konec světa a lidé hledali možnost, jak onu blížící se katastrofu přežít.

Konec světa nepřišel, o pár měsíců později měl ale Zemi nebezpečně zasáhnout déšť asteroidů. A pak tu je téměř neustálá hrozba teroristických útoků či zemětřesení.

Kalifornská společnost Atlas Survival Shelters přichází s jednoduchým plánem, jak si zachránit život. Za cenu okolo 65 tisíc dolarů nabízí zákazníkům plně vybavené podzemní kryty, ve kterých mohou lidé přečkat až 90 dní.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.