Černý kůň letošních voleb do Bundestagu se jmenuje Alternativa pro Německo (AfD). Strana, která vznikla před čtyřmi měsíci, je podle průzkumů na krůček od vstupu do parlamentu. Dokázala to, ačkoli se s tradičními formacemi jako je křesťanská či sociální demokracie nemůže co do prostředků vůbec měřit.

„Náš vzestup není žádné překvapení. Německo se tak vrací k normalitě, protože v každé evropské zemi je nějaká eurorealistická strana,“ tvrdí Frank V. Hansel, který koordinuje předvolební kampaň ve všech šestnácti spolkových zemích.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.