Ruští školáci se už nebudou učit jen o historii své země do roku 2000. Vláda připravuje novou verzi učebnic dějepisu, které budou rozšířené o kapitolu o Vladimirovi Putinovi a jeho dominantním postavení v nejvyšších politických kruzích.

Sám Putin byl přitom proti chystané modernizaci, nebylo mu to ale nic platné. Návrh nové podoby učebnic by měl být hotov už příští týden.

Od svého prvního zvolení prezidentem Ruska v roce 2000 Putin minulý rok v květnu zahájil třetí funkční období v úřadu. A uvažuje prý dokonce o další kandidatuře i na období 2016–2020.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.