Obyvatelé Spojených států se za pár posledních desítek let změnili. Proměnily se jejich rysy, které zdědili po svých předcích, a ty předávají dál svým dětem.

Jsme zemí, kde už není jen černá a bílá rasa, píše se v novém čísle magazínu National Geographic.

Sérii portrétů současných Američanů v říjnovém speciálním vydání – k příležitosti oslav 125. výročí časopisu –nafotil slavný fotograf Martin Schoeller.

S příchodem imigrantů i zahraničních pracovníků v USA stále častěji vznikají smíšená manželství. Děti pak po svých rodičích dědí jejich rysy i barvu očí nebo pleti. Tvář Američanů se tak stále více proměňuje a lidé se hlásí k původu obou rodinných linií.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.