Aby se syn Hany a Tamera mohl narodit, byla zapotřebí kombinace medicíny a malé lsti. Tamerovo sperma bylo totiž z vězení v Izraeli propašováno ilegálně. Neodhalila jej ani přísná kontrola na checkpointu do Pásma Gazy, takže mohlo být použito k oplodnění Hanina vajíčka v sanatoriu v hlavním městě Gaza.

"Byl docela překvapený, když jsem ho o to požádala. Už o tom slyšel a chtěl se mě zeptat, jestli bych s tím souhlasila, ale bál se reakcí lidí na mé těhotenství v jeho nepřítomnosti," popsala Hana pro britský deník The Guardian, jak se s manželem dohodli na netradičním plánovaném rodičovství.

Osmadvacetiletý Tamer, který byl odsouzen k dvanácti letům vězení za členství v organizaci Islámský džihád, v něm stráví ještě pět let.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.