Norská vláda radí tamním manželským párům, jak udržet manželství. Ministryně pro děti, rovnost a sociální inkluzi Solveig Horneová představila sérii opatření, kterými chce Norsko úspěch manželství podporovat.

Jedním z nich je přesunutí více peněz na rodinné poradenství.

"Státní poradny umožňují párům naučit se víc o tom, jak spolu žít, aby nenastaly problémy, a pomáhají překonat potíže, pokud se už vyskytly," vystvětluje Horneová.

Její manželství skončilo rozvodem. "Možná jsem neměla úspěšné manželství, protože jsme nechodili na žádné schůzky," řekla členka konzervativní Pokrokové strany britskému deníku The Guardian.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.