Oblíbenou destinací sexuálních turistů je Německo. Podle Alice Schwarzerové, autorky knihy "Prostituce - německý skandál" je na vině uvolněný přístup k prostituci, která je v Německu částečně zlegalizovaná.

"Německo je dnes pro cizince sexuálním rájem - díky reformě z roku 2002, jejíž výsledky naše sousední země naplňují úžasem: obrovské legální veřejné domy s malými poplatky nebo paušálními sazbami, nebo tzv. wellness nevěstince," popisuje Schwarzerová pro list The Daily Telegraph. Podle německé feministky do země cestují stovky sexuálních turistů až ze Skandinávie nebo Francie.

V Německu se sexem živí podle odhadů minimálně 400 tisíc osob, které denně obslouží až milion mužů. Podle výzkumu Schwarzerové pochází naprostá většina prostitutek a prostitutů z východní Evropy nebo z Afriky, pouze pět procent sexuálních pracovníků jsou Němky a Němci.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.