Americké televizní studio Lionsgate Television oznámilo, že koupila práva na natočení seriálu o vzniku Twitteru. Ten má vzniknout podle knihy Hatching Twitter: A True Story of Money, Power, Friendship and Betrayal (Zrození Twitteru: Pravdivý příběh peněz, moci, přátelství a zrady), která vyšla v listopadu a okamžitě se stala bestsellerem.

Knížka je dílem reportéra listu The New York Times Nicka Biltona, který se v Hollywoodu ujme jejího přepracování na scénář seriálu.

Producentkou ságy bude Allison Shearmurová, jež se do filmového povědomí dostala produkováním druhého dílu fantasy filmu Hunger Games.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.