V celé Belgii se v pondělí porouchal systém umožňují platby bankovními kartami. To den před Vánocemi vyvolalo hlavně odpoledne mnoho problémů v obchodech a službách. Uvedl to web belgického deníku Le Soir.

Platební terminály ve Valonsku i Vlámsku zpracovávaly platby pomalu nebo vůbec. V Bruselu podle listu vypukl zmatek v obchodech, ale také na parkovištích a u přepážek na nádražích.

Klienti museli nechávat zboží v obchodech a snažili se získat hotovost z bankomatů, které fungovat nepřestaly. U bankomatů se však začaly tvořit dlouhé fronty.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.