Basketbalová hvězda Dennis Rodman se přihlásil na protialkoholní léčbu, uvedl jeho agent. Stalo se tak jenom pár dní po jeho návratu z návštěvy KLDR. V této zemi pravidelně navštěvuje vůdce Kim Čong-una, o kterém se sportovec vyjadřuje jako o svém příteli, píše BBC.

Rodmanův agent Daniel Prince řekl, že jeho klient byl v docela špatném emocionálním stavu. Rodman byl za svoje návštěvy Kim Čong-una už dlouhodobě kritizován. Hlavně kvůli otázce amerického občana korejského původu Kennetha Baea, který byl v dubnu minulého roku odsouzen v KLDR na 15 let nucených prací za podněcování převratu. Rodman v rozhovoru pro stanici CNN zveřejněném 7. ledna nadhodil, že Bae si za svoje potíže může sám.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.