Slovenským novinářům, kteří by v prostorách parlamentu chtěli číhat na příležitost, během níž by mohli pořídit snímek poslance, který luští křížovky, vyřizuje vlastní soukromé záležitosti nebo je snad opilý, bude hrozit ztráta povolení ke vstupu do budovy.

Vedení slovenského parlamentu totiž omezilo pohyb novinářů v budově sněmovny a zástupcům médií pod hrozbou odebrání akreditace zakázalo také fotit osobní materiály poslanců.

Nová pravidla pro práci novinářů v budově sněmovny rozeslala médiím kancelář parlamentu.

Vyplývá z nich, že zástupci médií budou mít zakázán volný pohyb v budově sněmovny s výjimkou vestibulu, novinářské místnosti, balkonu a prostoru u jednacího sálu.

Na zasedání parlamentních výborů, která jsou ze zákona veřejná, budou novináři moci přijít jen v doprovodu zaměstnance parlamentu. Parlamentní kancelář zároveň omezila počet akreditací pro každou redakci.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.