Jak je možné, že se všem satelitům, radarům, armádní nebo špionážní technice ztratí obří dopravní Boeing 777? Po stopách letu MH 370 pátrá 25 zemí a tři miliony dobrovolníků pomocí satelitních snímků na internetových stránkách tonmod.cz. Bezvýsledně.

Na satelitních a radarových datech závisí podle listu Financial Times pátrání v současné době především. Deník The New York Times ale upozornil na to, že není zcela vyloučené, že letadlo se radarovému i satelitnímu snímání vyhnulo.

Poslední signál letu MH 370 byl zachycen 7 hodin po jeho vzlétnutí satelity londýnské společnosti Inmarsat. Podle jeho poslední známé pozice, lze předpokládat, že letoun byl v té době někde v blízkosti jednoho ze dvou oblouků, které jsou pokryty radarovými systémy. 

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.