Nepamatuji jiný dokument ČT2, který by se před premiérou na obrazovce dočkal takové propagace jako Dělníci bulváru režiséra Víta Klusáka. Což si zčásti dokázal zařídit objekt pozorování, šéfredaktor serveru Extra.cz Pavel Novotný, sám, poctivou práci odvedla ale i Česká televize, kde zřejmě získali pocit, že se dotkli něčeho palčivého, nebojme se dokonce slova "kontroverzního", které obvykle nic neznamená, ale proto se sem celkem ideálně hodí.

Vyšlo to. Ve středu večer se díval podle ohlasu na sociálních sítích snad každý - pravidelní diváci ČT2, kteří by bulvár nikdy, ale skutečně nikdy nevzali do ruky, stejně jako čtenáři bulváru, kteří na ČT2 nezabloudili od chvíle, kdy tam přestali vysílat hokej a fotbal. A pak ještě všichni ostatní, takže se k dílu vyjádřil už úplně každý a já bych to s dovolením zkusil taky.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru