Příští měsíc se na summitu celní unie odehraje velká sláva. Prezidenti Ruska, Kazachstánu a Běloruska tam podepíší dohodu o vytvoření Eurasijského obchodního svazu, který by měl začít fungovat už 1. ledna 2015. A Vladimir Putin tak dosáhne dalšího úspěchu ve své dlouhodobé snaze o integraci postsovětského prostoru.

Dokument o vytvoření nové unie, který začátkem dubna na svých webových stránkách zveřejnilo ruské ministerstvo pro ekonomický rozvoj, se dotýká prakticky všech sfér hospodářství. Od valutové, celní a daňové regulace až po energetiku a průmyslovou politiku. Největší zájem, nejen mezi odborníky, vyvolaly kapitoly číslo 9 a 11. Právě ty se totiž týkají společné valutové politiky a finančních trhů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Dokument o vytvoření nové unie, který začátkem dubna na svých webových stránkách zveřejnilo ruské ministerstvo pro ekonomický rozvoj, se dotýká prakticky všech sfér hospodářství. Od valutové, celní a daňové regulace až po energetiku a průmyslovou politiku.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.