Ve městě Zamora v západním mexickém státě Michoacan udělala policie razii v dětském domově, když se ozvali rodiče, kteří své děti nesměli podle domova vidět. Policie i státní zástupce se nestačili divit, ve špinavém prostředí našli 458 dětí a 138 dospělých Mexičanů. Jak uvedlo BBC, byli týraní a držení v nevyhovujících podmínkách.

Děti byly v domově ve městě Zamora, který se nazýval "Velká rodina Rosy del Carmen Verduzco", znásilňované a musely chodit na ulici žebrat o peníze. Podle The Guardian obyvatelé domu jedli shnilé jídlo a spali na zemi s krysami, klíšťaty a blechami. Mnozí nesměli budovu institutu vůbec opustit.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.