Vesnice Aladdin leží u hranice státu Wyoming s Jižní Dakotou, přibližně 80 mil severozápadně od města Rapid. Její rozloha činí 30 akrů a stálý domov v ní našlo jen 15 obyvatel. Majitelka vesnici dostala jako dárek od manžela v roce 1986 a nyní ji chce prodat, aby se mohla soustředit na jinou práci.

"Musíme dodělat práce na ranči, na které jsme neměli čas," řekla Judy Brengleová. "Máme další obchod v Jižní Dakotě a jsme zaneprázdněni ježděním tam a zpátky. Raději bychom více cestovali," dodala.

Do ceny 1,5 milionu dolarů majitelka zahrnula vše, co se ve vesnici nachází. Obchod se smíšeným zbožím, který na svém místě stojí už 126 let, poštu, bar, městský autokemp pro přívěsy a dům rodiny Brengleových se čtyřmi ložnicemi. Protože ve městečku není zaveden vodovod ani kanalizace, nový majitel za své peníze dostane i latrínu, uvedl server CNN Money.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.