V dobách největší slávy tady pravidelně vystupovaly hudební hvězdy jako Louis Armstrong, Frank Sinatra nebo Doris Dayová. Dnes je dříve honosný sál Michiganského divadla jedním ze symbolů ekonomického úpadku amerického Detroitu. Pod okázalým novorenesančním stropem už téměř 40 let parkují auta.

Předimenzované divadlo pro čtyři tisíce diváků přestalo sloužit kultuře v sedmdesátých letech minulého století kvůli finančním problémům jeho majitelů. Aby mělo alespoň nějaké využití, stal se z něj asi nejpodivuhodnější parkovací dům ve Spojených státech.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.