Z pracovny politologa Thomase Manna ve think-tanku Brookings Institution je krásný výhled na Washington, přes střechy okolních budov vypadá hlavní město USA mírumilovně a funkčně zároveň. Kniha, kterou Mann napsal společně s Normanem Ornsteinem z American Enterprise Institute, však říká, jaká v zemi vládne politická situace. Je to ještě horší, než to vypadá: "Jak se americký ústavní systém dostal do kolize s novou politikou extremismu" zní titul publikace z roku 2012, v které analyzovali krajně polarizovaný politický systém USA.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.