Mezi moskevskými novináři momentálně není diskutovanější téma než zmizení Vladimira Putina. Oleje do ohně přilil přelet několika vojenských vrtulníků nad centrem Moskvy v pátek ráno. Situaci neuklidnila ani zpráva, že ruský prezident se setkal ve své rezidenci Novo Ogarevo s předsedou Nejvyššího soudu Vjačeslavem Lebeděvem. Byly jen zveřejněny fotografie tiskové služby Kremlu, jiní novináři tam nebyli.

Už dříve se ukázalo, že fotografie ze setkání s gubernátory, které Kreml publikoval začátkem týdne, byly ve skutečnosti pořízeny o nějakou dobu dříve. Vladimir Putin se na veřejnosti neobjevil od 5. března. S největší pravděpodobností se ještě během víkendu ukáže, ale hysterie, která okolo toho nyní v ruských médiích panuje, dobře ukazuje na to, nakolik je současný ruský režim spojen s osobou Vladimira Putina. 

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Ruského prezidenta nikdo neviděl na veřejnosti od 5. března. Nyní zveřejněné fotografie jsou vesměs staršího data.
  • Spekuluje se o zdravotních problémech Vladimira Putina, jakékoli důkazy ovšem chybí.
  • Podle většiny se ruský prezident nyní rozhoduje, jak vyřešit problém vraždy opozičního předáka Borise Němcova a jak dál postupovat v konfrontaci se Západem ohledně Ukrajiny.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.