Minulý týden ve čtvrtek vystoupila před zcela zaplněným sálem v kanadském Vancouveru aktivistka, která promluvila o nebezpečí internetové šikany a útlaku prostřednictvím sociálních sítí.

O tom, jaké to je, když o vás celý svět ví úplně všechno a na internetu vás hodnotí lidé, kteří vás v životě neviděli, promluvila nejspíš nejslavnější stážistka v historii Bílého domu – Monika Lewinská.

„Bylo mi dvacet dva let, když jsem se zamilovala do svého šéfa, a bylo mi dvacet čtyři let, když se dostavily devastující následky,“ vzpomínala Lewinská.

„Možná jste se také někdy zamilovali do špatného člověka, třeba dokonce svého šéfa. Na rozdíl ode mě ale váš nadřízený nejspíš nebyl prezident Spojených států amerických. Neuplyne den, který by mi tuto chybu nepřipomněl, a já této chyby hluboce lituji.“

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.