Dubrovník, perla Dalmácie, se připravuje na další turistickou sezonu. Zatímco dříve lidé jezdili do Dubrovníku za blankytným mořem či za historickými památkami, nyní se město může pochlubit i dalšími lákadly. Natáčel se v něm totiž ikonický americký seriál Hra o trůny, kde Dubrovník ztvárnil hlavní město Sedmi království, a sice Královo přístaviště. A to přiláká další tisíce turistů z celého světa.

Už natáčení seriálu Hra o trůny přineslo do města tisíce dolarů. V seriálu si mnozí Chorvati zahráli coby komparz. S filmaři pak spolupracovala řada tamních podniků.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.