Tři nové linky zavedou od poloviny července České aerolinie. Všechny je dvakrát týdně obslouží jedno letadlo. Airbus A319 vzlétne ráno z Prahy do Lodže, tam má půlhodinové mezipřistání a pokračuje do skotského Edinburghu. Odtud po čtyřiceti minutách odstartuje do Řešova na jihovýchodě Polska, kde opět jen nabere cestující a vrací se do Edinburghu. Odtud pak opět do Lodže a z té následně večer do Prahy.

V článku se dále dozvíte

  • ČSA chystají tři nové linky - všechny je během jednoho dne obslouží jedno letadlo.
  • Linka mimo jiné sází na silnou polskou komunitu v okolí Edinburghu, která by měla vytvořit dostatečnou poptávku.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru