O radikální organizaci Pravý sektor už nějakou dobu nebylo příliš slyšet. Voličské preference se pohybují v hranicích statistické chyby, válka na východě přešla do polozmrazené fáze. To se ovšem o víkendu změnilo.

V sobotu zhruba dvacítka členů Pravého sektoru v plné polní přijela v džípech k místnímu podnikateli a poslanci parlamentu Mychajlu Laňovi. Po jednání vznikl konflikt, který skončil zastřelením jednoho člena ochranky byznysmena, následným proražením policejních zátarasů pomocí granátometů a kulometů a stažením zbytku oddílu do kopců nad Mukačevem. 

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.