Mexického narkobarona a nyní také jednoho z nejhledanějších zločinců na světě, Joaquína Guzmána, kterému se kvůli nízké výšce přezdívá El Chapo, tedy Prcek, média popisují jako chladnokrevného, ale současně vynalézavého člověka. Přestože ve škole vychodil jen tři třídy, tak dlouhá léta vedl a rozvíjel jeden z nejmocnějších drogových kartelů - Sinaloa.

Dostal se také na stránky časopisu Forbes, a to coby jeden z nejvlivnějších a také nejbohatších lidí světa. Odhaduje se, že disponuje jměním v hodnotě miliardy dolarů. 

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.