Svoji budoucnost si ve dvaceti letech atraktivní černovláska představovala celkem jasně. Chtěla být bohatá, mít vlastní byznys a hlavně cestovat. Pro svůj sen byla připravená i tancovat u tyče.

Nakonec svého snu dosáhla, aniž by musela sundat jediný kousek oblečení. Má vlastní byznys, ale obohacuje spíše druhé a její cesty většinou končí v jediné destinaci. V Nepálu.

Michaela "Mysha" Košťálová (28) už šest let provozuje neziskovou organizaci Thao, o. s., která pomáhá nepálským dětem. Díky ní mají co jíst, mohou chodit do školy, a dokonce mají i kde bydlet. V hlavním městě Káthmándú totiž Mysha založila dětský domov, kde je teď už přes čtyřicet dětí. Na rozdíl od jiných, podobných institucí tu však děti nejsou svázány přísnými pravidly. Tvoří spíše jednu velkou rodinu, jejíž "mámou" je právě Mysha.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.