Ačkoliv ještě před pár dny byl boj s terorismem pouze okrajovým tématem pro nastávající prezidentské volby, po pařížských útocích se k otázce ochrany Spojených států před hrozbami terorismu vyjádřili snad všichni nadějní kandidáti. Zejména z tábora republikánů zaznívají návrhy, že by měl být omezen přístup do země uprchlíkům, a to především těm, kteří vyznávají islám. 

Republikánský kandidát Jeb Bush navrhl provádět „náboženské testy“ předtím, než bude uprchlíkům umožněno přicestovat do Spojených států. „Měli bychom se zaměřit na pomoc křesťanským uprchlíkům, kteří jsou mučeni,“ uvedl pro CNN Bush s tím, že počet přijatých uprchlíků by měl být omezen a prioritou by mělo být vytvoření bezpečných zón přímo v Sýrii. Bushe aktuálně podporuje sedm procent republikánských voličů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.